Afl valdes spēle

7,0 Andromeda Fight League (2015) 13 Reitings un 5 komentāri · GeekBuddy analīze Spēles 2-4 Spēlētāji Kopiena: 2, 4 - Labākais: 2 20-60 Minimālais Spēles Laiks Vecums: 10+ Kopienā: 10 Svars: 2,00 / 5 'Sarežģītība' Vērtējums Designer N / A Mākslinieks N / A Izdevējs (Self-Published) Andromeda Fight League ...

VairākTērzēšana tūlīt
Informācija

Andromeda Fight League (AFL) ir divu spēlētāju izvēršama spēle (ar četru spēlētāju variantu), kurā tiek izmantoti labākie kaujas kāršu spēļu, taktisko galda spēļu un šahu elementi un pievienots komandas izstrādes un vadības koncepcija, līdzīga Fantasy Sports.

AFL iebūvētie izlases elementi paplašina tā atskaņošanas spējas, un melnraksta, iestatīšanas un kaujas fāzes papildina AFL pieredzi. Noteikumi ir vienkārši un viegli iemācīties, bet spēle ir dziļa.

Spēlei ir trīs posmi:

FĀZES PROJEKTS: Izveidojiet savu Cīņu komandu caur melnrakstu, ieskaitot (10) cīnītāju kartes, (8) burvju kartes (kas maina uzbrukumus, aizsardzību un teritorijas) un (2) divpusējās reljefa plātnes.

SETUP PHASE: Stratēģiski izvēlieties un novietojiet piecas cīnītājus sākuma lineāro uz leju pielāgotajās Terrain Board vietās.

BATTLE PHASE: Taktiski pārvietojiet un novietojiet savus cīnītājus, lai iznīcinātu pretinieka kaujas, izmantojot viņu īpašās pilnvaras un spējas un spēlējot burvju kartes ... tā veida šahs atbilst kaujas kāršu spēlei ...

To sauc par pretinieku. (Katra sacīkstēšana ilgst 15-20 minūtes.) Ja spēlētājs iznīcina visus piecus savus pretinieka "Fighters", iznīcinošais spēlētājs ir uzvarējis "Skirmish". Vislabākie divi no trim Skirmishiem uzvar spēlē.

Hot Tags: afl galda spēle, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīcas, vairumtirdzniecība, pielāgoti, izgatavoti Ķīnā